Aura-Soma

Vārdu salikums Aura-Soma, kas tulkojumā nozīmē: AURA - gaisma, SOMA - ķermenis (no grieķu valodas), dzīves enerģija (sanskritā), radies 20. gs. 80-to gadu sākumā, kad slavenā angļu dziedniece Vicky Wall radīja pirmo krāsaino pudelīšu komplektu, kas pilnībā izmainīja viņas dzīvi.

Aura-Soma   tā ir neiejaukšanās terapija, mūsu būtības dažādo līmeņu Dvēseles portrets. Tā pārstāv diagnostisko un terapeitisko sistēmu, par kuras sirdi kalpo 118 ekvilibriumu komplekts – divu krāsu sabalansētas eļļas. Mēs izvēlamies pudelītes, kas piesaista mūs visvairāk, un caur to krāsām izpaužas visa mūsu situācija.

"Mēs esam krāsas, kuras mēs izvēlamies. Un šīs krāsas atspoguļo mūsu būtnes īstās vajadzības" – bieži patika atkārtot Vikijai Vollai - Aura-Soma sistēmas izveidotājai, farmaceitei, kas bija apveltīta ar gaišredzību. Krāsu pudelītes - ekvilibriumi - ne tikai sniedz izpratni pašiem par sevi, tie tāpat baro un balansē mūsu auras un visas energosistēmas krāsas, koriģējot kā iekšējās, tā arī ārējās situācijas. Taču katra krāsa - tā ir objektīva fiziska vibrācija, noteikta viļņa garums, enerģija. Izmantojot savu terapeitisko krāsu kombināciju, mēs sniedzam mūsu organisma katrai šūnai ārkārtēji svarīgas sastāvdaļas, iedarbinot dabisku dabas balansa procesu.

Aura-Soma konsultācijas laikā palīdzēšu Jums izskaidrot Jūsu izvēlēto krāsu nozīmi, tas, savukārt ļaus Jums vairāk izprast sevi un pieņemt pareizo lēmumu, lai turpinātu savu attīstību, saprastu savu sūtību vai vienkārši izeju no kādas sarežģītas situācijas. Es palīdzēšu Jums labāk saprast, kāda mācību stunda Jums savā dzīvē ir jāiziet vai palīdzēšu Jums satikties ar savu iekšējo bērnu. Jums ir viss, mana loma ir palīdzēt saskatīt vai sadzirdēt.

Pomanderi

Pomanderi padara mūs jūtīgākus pret enerģijām. Tie stiprina mūsu apziņu, palīdz attīrīt un izlīdzināt enerģētiskos laukus, kā arī aizsargā pret negatīvām enerģijām.

Kvintesences

Kvintesenču lietošana dod mums iespēju piesaistīt kādas noteiktas krāsas gaismas staru mūsu aurā. Tajā pašā laikā mēs palīdzam izpausties noteiktām īpašībām, kas slēpjas dziļi mūsu būtībā. Kvintesences palīdz mums pieņemt un izprast mūsu iekšējo skaistumu.

Erceņģeļu esences

Erceņģeļu esences dod iedvesmu, kas nāk no dvēseles. Pēc enerģijas un rezonanses tās atbilst cilvēka auras laukam. Pateicoties Erceņģeļu fundamentālajam darbam ar kolektīvu (piemēram, palīdzība ģimenes, grupu, pilsētu un valstu izaugsmē), tie palīdz cilvēkam kļūt apzinātākam attiecībās ar kolektīvu. Savā veidā šīs esences palīdz Aura-Somas pamatprocesiem, individualizācijai.         

Aura-Somas konsultācija

Pierakstīties uz konsultāciju Jūs varat pa tālr: (+371) 29401341 Ludmila vai nosūtot pieteikumu...