Reiki- dzīvības enerģija

Mums katram jau no dzimšanas piemīt dziedināšanas spējas, tā nav tikai izredzēto privilēģija. Ikviens no mums spēj dziedināt sevi un citus. Jau no bērnības mums piemīt instinktīvas darbības sevis pašārstēšanā, piemēram, pakrītot mēs vienmēr pieliekam rokas pie sāpīgās vietas vai paberzējam to, tādējādi samazinot sāpes. Mūsu ķermenis sūta dziedinošās enerģijas impulsus ievainotajai vietai, turklāt, ja cilvēks tajā brīdī spēj atslābināties un patur roku ilgāk, var sajust diezgan spēcīgu efektu.

Reiki ir viena no senākajām japāņu dziedniecības sistēmām, kuras pamatā ir tieši šāda dziedināšana kā augstāk minēts. Vārds Reiki patiesībā ir divu japāņu vārdu apvienojums: REI - gars, universāls, bet KI - dzīvības enerģija, spēks. Tādējādi Reiki ir Universāls dzīvības spēks, garīgā enerģija. Lūk, ar ko mēs dziedinām uzliekot rokas. Uzreiz rodas jautājums - kādēļ tad rokas ir tik nozīmīgs un spēcīgs "instruments" dziedināšanā? Tas ir izskaidrojams, ar to, ka cilvēka plaukstā ir visvairāk enerģētiskie meridiāni, no kuriem, svarīgākie divpadsmit atrodas pirkstu galos. Turklāt plaukstā atrodas šo meridiānu svarīgākie punkti, kas spēj izstarot un uzņemt enerģiju. Šie punkti ir savienoti kā viens veselums, līdz ar to veido spēcīgu enerģijas lauku, ko izstaro mūsu plauksta.

Reiki apmācība

Reiki apmācība iedalās 3 līmeņos:

  1. skolotājs iemāca savam skolniekam spēju nodod enerģiju visam, kas viņam ir apkārt. Viņš spēj veikt seansu sev un apkārtējiem.
  2. šajā līmenī Reiki skolnieks sāk pielietot simbolus. Tie ļauj ievērojami paplašināt darbības lauku – sākt strādāt ārpus telpas un laika ierobežojumiem. Līdz ar to, lai palīdzētu sev un citiem, skolniekam nav nepieciešams fizisks kontakts, bet ir iespējams nosūtīt Reiki enerģiju uz jebkuru vietu laikā un telpā.
  3. Reiki meistars-skolotājs. Tas nozīmē, ka skolnieks ir sasniedzis tādu attīstības un zināšanu līmeni, ka ir pats gatavs apmācīt savus skolniekus.

Apmācības mūsu centrā vada Reiki meistare-skolotāja kopš 2006.gada, praktizējoša psiholoģe, personības izaugsmes centra “Гармония” (Pleskava) vadītāja Jeļena Batura.

Pierakstīties uz apmācībām Jūs varat aizpildot pieteikumu...

Reiki seansi

Reiki seansu pamatā ir 8 bāzes pozīcijas, kuras tiek izpildītas konkrētā secībā, bet, praktizējot reiki, tās var papildināt ar sev vēlamajām. Reiki seansi notiek gan klusumā gan relaksējošas mūzikas pavadījumā. Notiek arī t.s. mentālie seansi, kad Reiki iedarbojas uz cilvēka emocionālo stāvokli, atkarībām un kaitīgajiem ieradumiem.

Reiki seansu laikā nenotiek nekāds fizisks kontaks, kā vien roku uzlikšana uz ķermeņa konkrētā vietā, netiek arī nodota vai saņemta enerģija no cilvēka. No tās vietas, kur mēs pieliksim rokas, Reiki enerģija pati atradīs savu ceļu uz vietu, kur tā cilvēkam visvairāk vajadzīga.

Pēc Reiki seansiem cilvēkiem samazinās sāpes, tiek izārstētas hroniskas slimības, notiek enerģētisko centru sakārtošana. Regulāri apmeklējot Reiki seansus, mēs vairāk sākam izprast sevi, savu iekšējo pasauli, iegūstam mieru un labsajūtu.

Pierakstīties uz Reiki seansiem Jūs varat aizpildot pieteikumu...

Reiki tā nav vienīgā dziedinošā sistēma, kurā tiek izmantotas rokas. Taču atšķirībā no citām sistēmām, Reiki caur iniciācijām ir iespējams nodot jebkuram cilvēkam, neatkarīgi no viņa personīgajām spējām, zināšanām, talantiem. Otra būtiska atšķirība ir tā, ka seansu laikā netiek izmantota sava enerģija, nenotiek savu enerģiju apmaiņa, netiek pārņemtas cilvēka/pacienta problēmas, slimības. Tas, savukārt, rada drošības sajūtu šīs metodes izmantošanā.

Reiki- tā ir dziedniecības sistēma, kura iedarbojas gan uz fizisko gan psiholoģisko, emocionālo un mentālo līmeni.