Dr. Baha ziedu terapija

“Slimība fiziskajā ķermenī rodas, ja personība atsakās sekot dvēseles aicinājumam. Tas notiek tad, kad pagriežam savu „nedzirdīgo ausi” pret „kluso, maigo balsi” un aizmirstam Dievišķo sevī. Tad, kad mēģinām uzspiest savas vēlmes citiem vai ietekmējamies no citu ieteikumiem, domām un pavēlēm.”

E.Bahs

Baha ziedu terapijā izmanto 38 esences, kas pagatavotas no savvaļas augu ziediem (izņēmums - Rock Water ir dziedinošu avotu ūdens, savukārt Chestnut Bud - parastās zirgkastaņas pumpuri).
Jūs varat izvēlēties un lietot vienu Baha ziedu vai veidot paši savu Baha ziedu kombināciju - individuālo maisījumu, tajā iekļaujot pat līdz septiņiem dažādiem Baha ziediem. 

Baha ziedi nav zāles, tāpēc tie nedarbojas kā zāles, kas esošo problēmu likvidē. Tāpat arī nav iespējams iepriekš pateikt, cik ilgi tie būs jālieto. Baha ziedi ir kā spogulis, kas ļauj mums ieskatīties sevī un palīdz mainīties. Baha ziedu lietošana, tāpat kā izvēle, ir individuāla, tāpēc iepriekš nav iespējams skaidri paredzēt, kā vai cik ātri tie uz mums iedarbosies. Jūtīgāki cilvēki Baha ziedu pozitīvo spēku sajūt jau ar pirmajiem pilieniem, citi pirmās pārmaiņas pamana tikai uz trešās nedēļas beigām vai arī pēc vairākiem mēnešiem. Parasti bērni daudz ātrāk reaģē uz Baha ziediem. 

Katru Baha ziedu raksturo pozitīvs un negatīvs psiholoģisks stāvoklis. Dr. Bahs uzskatīja, ka negatīvie psiholoģiskie stāvokļi ir slimību patiesi cēloņi. Pozitīvo psiholoģisko stāvokli iemieso ziedi, kuru dziedinošais spēks palīdz mums būt laimīgiem un atgūt veselību.

vairāk informācijas konsultācijas laikā sniegs Ilona Siliņa - t. 26820265