Auras diagnostika

Vai Jūs kādreiz esat aizdomājušies, kāda ir Jūsu aura un vēlējušies to redzēt? Beidzot to ir iespējams redzēt ikvienam, jo auras fotogrāfijā var redzēt to, ko ne visi ir spējīgi saskatīt. Turklāt, auras fotogrāfijā Jūs varat ne tikai redzēt ap Jums virmojošo enerģiju krāsas, bet arī diagnosticēt emocionālo stāvokli, čakras un biolauku.
Vārds "aura" jau ir zināms katram, un nozīmē gaismas starojumu, kurš apņem jebkuru priekšmetu vai cilvēku. Auras diagnostika - tā ir iespēja par sevi uzzināt vairāk.
Veicot auras diagnostiku, svarīgi ir ņemt vērā auras krāsas, formu, izmēru, spožumu, blīvumu, tumšos laukumus, ja tādi ir. Liela un vienmērīga cilvēka aura liecina par spēcīgu enerģisko potenciālu cilvēkā, savukārt, maza, par vāju personību, kas vērsta uz sevi. Ja cilvēka aurā ir tumši laukumi, tas nozīmē, ka cilvēkam ir enerģiju disbalanss. Taču nekādā gadījumā nevajag uzskatīt, ka ir labas un sliktas auras, pat tādos gadījumos, kad cilvēka aura liecina par problēmām, vienmēr ir risinājums kā panākt harmoniju savā ķermenī un aurā, un šajā gadījumā Jums palīdzēs mūsu centra speciālisti, piedāvājot vispiemērotākos un efektīvākos līdzekļus un metodes (minerāli, Aura-Soma, masāžas utml.) savas iekšējās harmonijas veicināšanai. 

Auras fotogrāfija Jums palīdzēs:
- labāk izprast savu iekšējo pasauli un personību;
- izzināt kā ārējie apstākļi ietekmē Jūsu fizisko, garīgo un enerģētisko stāvokli;
- iemācīties kontrolēt savu psihoemocionālo stāvokli, līdzsvarot sekas, kas radušās dažādu ārējo apstākļu rezultātā, pieņemt visracionālāko lēmumu grutās situācijās;
- redzēt kā mainās Jūsu aura pielietojot dažādas garīgās prakses (piem. joga), minerālus un citus labvēlīgi ietekmējošus līdzekļus un metodes.


Auras diagnostikas konsultācija

Konsultācijas mūsu centrā veic sertificēta Aura-Soma un litoezotērikas speciāliste, praktizējoša astroloģe - Ludmila Burda-Šalajeva un sertificēta litoezotērikas speciāliste - Ilona Siliņa.

Pierakstīties uz auras diagnostiku Jūs varat pa tālr: +371 29401341 (Ludmila) и +371 26820265 (Ilona) vai nosūtot pieteikumu...

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.