Gaismas aktivators

Jau senos laikos  babilonieši, ķīnieši, ēģiptieši praktizēja terapeitiskās saules vannas. Senie ķiniešu dziednieki saviem pacientiem piesēja dažādu krāsu zīda gabaliņus uz akupunkturas punktiem un noguldīja saulē uz noteiktu laiku.

Mēs uztveram krāsu ne tikai ar redzes palīdzību, bet arī caur ādu, muskuļiem un pat kauliem. Katrai krāsai ir savs gaismas viļņa garums. Iedarbojoties uz cilvēka akupunktūras punktiem un organisma enerģētiskiem kanāliem ar gaismas vibrāciju, iespējams izmainīt informatīvo disfunkciju, kas radusies stresa vai slimību ietekmē, un atjaunot cilvēka sākotnējo enerģētisko līdzsvaru.

Mūsdienās Aura-Somas sistēmā šādam mērķim ir izstrādāts Gaismas aktivators (beamer Light pen). Ar tā palīdzību balansējošo eļļu enerģija, kas satur krāsu, augu, kristālu vibrācijas, tiek raidīta uz cilvēka smalkajiem ķermeņiem, tādejādi tos harmonizējot un sabalansējot. Gaismas aktivatoru un metodiku darbam ar to Lielbritānijas Krāsu Terapijas Akadēmijā ir izstrādājis medicīnisko zinātņu doktors Roberts Abrahamsons (ASV). 

Es piedāvāju sesijas ar Aura-Soma Gaismas aktivatoru pieaugušajiem un bērniem. Sesijas notiek komfortablā, relaksējošā atmosfērā.

Bērniem jūtības pakāpe ir augstāka kā pieagušajiem, tādejādi šī metode visefektīvākā ir tieši darbā ar bērniem. Gaismas aktivators var būt labs palīgs dažādās dzīves situācijās, piemēram, kad, uzsākot iet bērnudārzā, bērnam ir grūti iejusties kolektīvā, vai viņam ir nemierīgs miegs, satraukums, bailes vai bērns bieži slimo.

Populārākās procedūras pieaugušajiem:

  • Čakru sabalansēšana un vispārēja harmonizācija;
  • Sasaistes atjaunošana ar mūsu potenciālu un spējām, talantiem;
  • Dzīves gurdrība: pārejas/pārmaiņu situācijas, skumjas, zaudējumi;
  • Dzīves gurdrība: darbs ar bailēm;
  • Pāreja no naida uz pašpārliecību;
  • Bērnības sesija, pagātnes atlaišana;
  • Pretstresa sesija: atslābināšanās pret slimību;
  • Neapmierinātības un apbēdinājumu mazināšanas sesija: pārmaiņu pieņemšana, mijiedarbošanās ar pārmaiņām.

Sesija ar Aura-Soma Gaismas aktivatoru

Pierakstīties uz sesiju Jūs varat pa tālr: (+371) 29401341 Ludmila vai nosūtot pieteikumu...

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.