Jau sen nevienam vairs nav noslēpums, ka mēs visi esam "iesoļojuši" jaunā laikmetā - Ūdensvīrs, kuru astroloģiski pārvalda planēta Urāns. Šis laiks no vienas puses nav no vienkāršajiem, jo saistīts ar daudz un dažādām pārmaiņām, reformām, jaunievedumiem, bet no otras, tas mums sniedz iespējas paskatīties uz lietām, notikumiem un situācijām savādāk, saskatīt to, ko agrāk neredzējām, vieglāk pieņemt jaunus un citādus skatījumus, pašiem realizēt sevi ar nestandarta paņēmieniem.

Tādēļ arvien biežāk cilvēki sāk sev uzdot jautājumu - Kas es esmu? Kāds ir manas dzīves mērķis? Kā es varu sevi realizēt un pilnveidot, lai gūtu gandarījuma sajūtu? Kādēļ ar mani notiek tieši tie konkrētie notikumi un situācijas? Kāpēc man pietrūkts enerģijas savu mērķu realizēšanai? Ko man darīt, lai uzlabotu savu dzīvi un spētu par to priecāties?

Mums ir prieks, ka Jūs uzdodat šos jautājumus, jo tas nozīmē, ka Jūs domājat par savu attīstību un realizāciju, ka vēlaties nodzīvot dzīvi pilnvērtīgi, kas esat gatavi visam jaunajam, līdz šim nezināmajam, ka vēlaties iet šo dzīves ceļu ar skaidru prātu un apziņu jeb kā saka latviešu tautas gudrība "Katrs pats savas laimes kalējs". Un tieši te mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim - Jums tikai jāsper viens solis un Jūsu dzīve kļūs krāsaināka, pilnvērtīgāka, priecīgāka. Jūs sapratīsiet, cik burvīgi ir dzīvot!

Mūsu centra nozīme ir sevis izzināšana, un tieši tajā mēs redzam savus spēkus:


Pegass - mitoloģijā apzīmē dzīvnieku - spārnoto zirgu, kurš spēj lidot un nest cauri dimensijām savu vadoni. Tas simbolizē gaismu, sirdskaidrību un iedvesmo jaunu ceļu atklāšanai, pielietojot metodes, kur loģiskā domāšana nav iespējama. Pegass caurstrāvo mūžību caur visām dimensijām, visām pasaulēm - gan materiālo, gan garīgo. Tas simbolizē dvēseles nemirstību un spēju ceļot ārpus saprāta robežām. Sēdieties sedlos un lidojiet pretī zvaigznēm!

Būsim priecīgi Jūs redzēt mūsu centrā Rīgā, Kr. Valdemāra 38 - 612.

Zvaniet: (+371) 29401341 vai rakstiet mums...