Simbolons

Simbolons ir astropsiholoģiskas kārtis un tās kalpo kā lielisks instruments dažādu dzīves situāciju un jautājumu noskaidrošanai. Tās ir izmantojamas arī kā papildus līdzeklis astroloģijas un psiholoģijas konsultāciju laikā.

Simbolons ticis izstrādāts ar mērķi palīdzēt mums ieskatīties sevī un izprast savu pasauli. Kā zinām, notikumi mūsu dzīvē atspoguļo mūs pašus - ir mūsu vēlmju, domu, rīcības vai bezdarbības rezultāts. Ar šo kāršu jeb simbolu/attēlu palīdzību informācija no cilvēka zemapziņas tiek izcelta apziņas līmenī, tādejādi ļaujot labāk izprast sevi, saskatīt cēloņsakarības notiekošajam un vēlamās darbības.

Kārtis nesniedz atbildi ‘jā’ vai ‘nē’ formā, kā arī nebūs efektīvākais veids, kā meklēt atbildes uz jautājumiem saistītiem ar veselību. Savukārt tās labi palīdz izprast sevi, attiecību jautājumus, analizēt dzimtas un karmiskās programmas. 

Lai saņemtu izsmeļošāku un noderīgāku atbildi, vēršoties pie Simbolona vēlams piedomāt par jautājumu. Piemēram, jautājumu ‘kad es satikšu savu ‘sapņu’ sieviet/vīrieti?’ ieteicams formulēt ‘kas ir par iemeslu tam, ka mans ‘sapnis’ neīstenojas?’. Vai arī, jautājumu ‘vai šis ir pareizais novirziens, ko man studēt?’ pārformulēt ‘ko es iegūšu studējot šo novirzienu?’ vai ‘kāds novirziens būtu vairāk piemērots man?’.

Konsultācijas laikā es palīdzēšu izskaidrot situāciju caur Jūsu izvēlēto kāršu nozīmi, kas, savukārt ļaus Jums vairāk izprast sevi, konkrēto situāciju un pieņemt pareizo lēmumu.

Konsultācija izmantojot Simbolonu

Pierakstīties uz konsultāciju Jūs varat pa tālr: (+371) 29401341 Ludmila vai nosūtot pieteikumu...