Retrīta "Atgriezties pie sevis" 
programma 
2. - 4.augusts, 2019.gads

Uz retrīta aprakstu

Piektdiena 2.augusts

No 09:00 – ierašanās un iekārtošanās viesu nama numuriņos. Kafija, tēja, našķi.

11:00 — Sākums
Iepazīšanās vienam ar otru un retrīta norises kārtību. Šīs iepazīšanās laikā katram dalībniekam būs iespēja ielūkoties savā pašreizējā dvēseles stāvoklī - ko dvēsele sagaida no šī pasākuma, izvēlētos vienu Aura-Soma krāsu pudelīti un saņemot individuālu skaidrojumu.

13:00 — Pusdienas

14:00 — Seminārs ar praksi Mūsu draugi akmeņi
Semināra laikā tiks stāstīts par dažādiem minerāliem, īpaši akcentējot to praktisko pielietojumu ikdienā — attīrīšanai, aizsardzībai, uzpildīšanai un daudz kam citam. Būs iespēja uzzināt kā noteikt sev vispiemērotāko akmeni, kā pareizi nēsāt akmeņu rotaslietas, lai tie sniegtu visoptimālāko enerģētisko ietekmi. Turklāt semināra laikā varēs iepazīties ar retiem minerāliem, uzzināt par to iedarbību un praktiskas pielietošanas iespējām. Paralēli semināram tiks veikts aura foto čakru esošā stāvokļa diagnostikai. Katram dalībniekam būs iespēja izvēlēties septiņus minerālus atbilstoši savai čakru sistēmai.
Nodarbības noslēgumā — meditācija.

18:00 — Vakariņas

19:00–21:00 Seminārs ar praksi Aura-Soma krāsu terapija
Šajā nodarbībā būs iespēja padziļinātāk uzzināt par Aura-Soma krāsu terapijas sistēmu, krāsu ietekmi un nozīmi ikdienas dzīvē. Nodarbības laikā tiks izskatītas Aura-Soma sistēmas rekomendācijas atbilstoši dalībnieku individuālajiem dzimšanas datumiem, tādējādi atgriežoties pie saviem dvēseles pirmsākumiem, — kas ir ielikts cilvēkā kopš dzimšanas, uz ko jātiecas, kas rada sarežģījumus un kur meklēt atbalstu.

21:30 — Vakara noslēgums lapenē
Pirmās retrīta dienas noslēgums pie dzīvas uguns, veicot attīrīšanos ar uguns stihiju.


Sestdiena 3.augusts

8:00 — Cigun vingrošana

Cigun (Ci dzīvības enerģija, gun darbs) darbs ar dzīvības enerģiju, apvienojot kustību, elpu un domu. Cigun terapijas ietver gan vingrojumus, gan pašmasāžas (fiziskās un enerģētiskās), gan meditācijas prāta mieram. Kā arī nodarbības laikā tiek masēti cilvēka enerģētiskie punkti uz ķermeņa un tādā veidā aktivizēta un stimulēta to darbība, kas uzlabo kopējo veselības stāvokli. Veselā miesā vesels gars!  
Cigun pasniedzēja Anete: “Cigun priekš manis ir enerģētiska attīrīšanās. Tāpat kā mēs ejam dušā un tīram savu fizisko ķermeni, tāpat Cigun ir “duša” mūsu enerģētiskajam ķermenim.”

9:30 – Brokastis

10:30 — Individuālās konsultācijas (informāciju par katru konsultāciju, lūdzu, skat.zemāk) vai brīvais laiks

13:00 Pusdienas

14:00 — Meditatīvā zīmēšana

Tev nav jāprot mākslinieciski zīmēt, lai izpaustu sevi krāsās un dziedinātos caur tām. Tev ir tikai jāļaujas savai iekšējai plūsmai, un roka pati Tevi “vedīs”. Caur meditatīvo zīmēšanu ieskatīsimies savā iekšējā kodolā - kādi mēs katrs tur esam. Šis process ir ļoti nomierinošs, atslābinošs un atļauj ieskatīties sevī dziļāk. Izzīmēsim, izliksim krāsās to, kas šobrīd ir iekšā, un piepildīsim ar to, kas trūkst balansam. Noapaļojot asos stūrus, harmonizēsim savu iekšējo saspringumu. Apvienojot krāsu terapiju un neirografikas elementus, strādāsim ar zemapziņas slāņiem.

16:30 – Seminārs Ēteriskās eļļas

Jau vairāk nekā 6000 gadu cilvēcei ir zināma dabīgo ēterisko eļļu un to neatkārtojamo aromātu brīnišķīgā ārstnieciskā un attīrošā iedarbība. Ēteriskām eļļām ir ļoti plašs darbības spektrs. Tās ir lielisks līdzeklis mājas aptieciņā, kosmētikas produktos, kā arī tās palīdz darbā ar čakrām; palīdz, kad nepieciešams koncentrēties, skaidrāk saskatīt mērķus vai izprast notikumus dzīvē. Sniedz atbalstu dažādās sarežģītās dzīves situācijās - kad nepieciešami drosme, ticība sev, atgūt prieku, atlaist dusmas un vilšanos u.c. Šajā nodarbībā iepazīsim tuvāk ēteriskās eļļas, kuras varam pielietot darbā ar sevi ikdienā atbilstoši tēmām, mērķa un vajadzības.

18:00 — Vakariņas

19:00 – Seminārs ar praksi Enerģētiskā aizsardzība
Semināra laikā tiks padziļinātāk izskatīti enerģētiskās aizsardzības aspekti. Kas tā ir? No kā un kā ir jāaizsargājas? Kādas ir aizsardzības tehnikas, un kā tās pielietot ikdienā?
Nodarbības noslēgumā -  meditācija.

21:00 — Individuālās konsultācijas/papildu jautājumi vai brīvais laiks


Svētdiena 4.augusts

8:00 – Cigun vingrošana

9:30 – Brokastis

10:30 – Nodarbība pie jūras (vadoties pēc laikapstākļiem)
Nodarbības laikā uzzināsim, no kā ir jāatbrīvojas, lai nezaudētu savu enerģiju - iekšējo līdzsvaru. Sīkāk tiks apskatīti uzpildīšanās veidi un tehnikas.
Nodarbības noslēgumā -  meditācija.

12:30 — Pusdienas

13:30 — Viesu nama istabiņu atbrīvošana

14:00 — Noslēgums
Īsa dalīšanās ar piedzīvotajiem iespaidiem. Retrīta noslēgumā ar Aura-Soma palīdzību katrs ieskatīsimies savas dvēseles sajūtās, ar kādām tā ir piepildījusies retrīta laikā, saņemot nelielu individuālu skaidrojumu par savu progresu.

17:00 — Atvadīšanās un došanās mājup

Programmas nodarbību laiki var mainīties atkarībā no apstākļiem.


 Individuālo konsultāciju apraksts

Reiki
Reiki ir viena no senākajām japāņu dziedniecības sistēmām, kas iedarbojas gan uz fizisko, gan psiholoģisko, emocionālo un mentālo līmeni. Vārds “Reiki” patiesībā ir divu japāņu vārdu apvienojums: REI - gars, universāls, bet KI - dzīvības enerģija, spēks. Tādējādi Reiki ir Universāls dzīvības spēks, garīgā enerģija. Reiki seansu laikā nenotiek nekāds fizisks kontakts, kā vien roku tuvināšana vai uzlikšana uz ķermeņa konkrētā vietā, netiek arī nodota vai saņemta enerģija no cilvēka. No tās vietas, kur tiek pieliktas Reiki devēja rokas, Reiki enerģija pati atrod savu ceļu uz vietu, kur tā cilvēkam visvairāk vajadzīga. Reiki seansu laikā notiek terapeitiska ietekme (samazinās sāpes, tiek ārstētas hroniskas slimības), kā arī notiek enerģētisko centru sakārtošana. Regulāri apmeklējot Reiki seansus, cilvēks sāk vairāk izprast sevi, savu iekšējo pasauli, iegūstot mieru un labsajūtu.  

Sejas enerģētiskā procedūra Ar viegliem pirkstu pieskārieniem sejai dažādos aktīvos punktos tiek vadīta enerģija dziļu slāņu enerģētiskai attīrīšanai un atbrīvošanai. Enerģētiski tiek kārtota asins struktūra, atbrīvojot šo informatīvo lauku no iekšējas spriedzes, negatīvām un karmiskām enerģijām, kas laika gaitā uzkrājas un dzīvo šajā laukā veidojot enerģētiskos blokus, nereti izpaužoties kā dusmas, bailes, naids, aizkaitināmība, nomāktība. Izjūtot negatīvas emocijas, cilvēks zaudē daudz enerģijas, kas noved pie nespēka, līdz pat depresijai un slimībai. Mazinot šo negatīvo ietekmi, cilvēks iegūst lielāku mieru un harmoniju pats ar sevi un apkārtējo pasauli, turklāt šī procedūra sniedz dziļi nomierinošu un atslābinošu efektu. Laimīgs un apmierināts cilvēks piesaista tādus pašus cilvēkus un situācijas savā dzīvē, kas pastiprina šīs pozitīvās emocijas, un dzīvo enerģijas un iedvesmas pilnu dzīvi. 

Ēterisko eļļu terapija Raindrop tehnikā

Šī terapija ir secīgu relaksējošu un aktivizējošu masāžas metožu pielietošana kombinācijā ar  terapeitiskas kvalitātes ēteriskajām eļļām, kas nodrošina strukturālu un enerģētisku atjaunošanos.

Tā palīdz atjaunot dabisku enerģjias plūsmu organismā, samazināt iekaisuma procesus organismā, stiprināt un atjaunot imūnsistēmas darbību, izveidot gar mugurkaulu barjeru pret vīrusiem un baktērijām, kā arī nomierināt prātu, mazināt nemieru un stresu.

Aura-Soma krāsu terapija
Vārdu salikums Aura-Soma tulkojumā nozīmē: AURA - gaisma, SOMA - ķermenis (no grieķu valodas), dzīves enerģija (sanskritā), radies 20. gs. 80-to gadu sākumā, kad slavenā angļu dziedniece Vicky Wall radīja pirmo krāsaino pudelīšu komplektu.
Aura-Soma pārstāv diagnostisko un terapeitisko sistēmu, par kuras sirdi kalpo 116 ekvilibriumu komplekts – divu krāsu sabalansētas eļļas. Šīs krāsu pudelītes ne tikai sniedz cilvēkam izpratni pašam par sevi, bet
arī “baro” un balansē cilvēka auru un visas energosistēmas krāsas, koriģējot kā iekšējās, tā arī ārējās situācijas.

Aura-Soma konsultācijas laikā tiek izskaidrota izvēlētās krāsas nozīme, kas, savukārt ļauj cilvēkam vairāk izprast sevi - savu uzvedību savās dzīves situācias un pieņemt harmoniskāko lēmumu, lai turpinātu savu attīstību, vai vienkārši rastu izeju no kādas sarežģītas situācijas.

Symbolon kārtis

Symbolon ir astropsiholoģiskas kārtis, un tās kalpo kā lielisks instruments dažādu dzīves situāciju un jautājumu noskaidrošanai. Symbolon ir ticis izstrādāts ar mērķi palīdzēt ieskatīties sevī un izprast savu pasauli. Ar šo kāršu jeb simbolu/attēlu palīdzību informācija no cilvēka zemapziņas tiek izcelta apziņas līmenī, tādājādi ļaujot labāk izprast sevi, saskatīt cēloņsakarības notiekošajam un vēlamās darbības.

7 enerģētiskie avoti ar dabīgajiem minerāliem
Šī seansa laikā notiek uzpildīšanās ar dabīgo minerālu enerģiju atbilstoši to enerģētiskajai ietekmei. Procedūras laikā cilvēks  atrodas sēdus stāvoklī un visapkārt ir izkārtoti noteikti dabīgie minerāli, ietverot cilvēku it kā aplī un uzlādējot cilvēka enerģētiskos centrus ar noteiktu enerģiju.

Enerģētiskā balansēšana ar gaismas aktivatoru

Krāsu mēs uztveram ne tikai ar redzes palīdzību, bet arī caur ādu, muskuļiem un pat kauliem. Katrai krāsai ir savs gaismas viļņa garums. Iedarbojoties uz cilvēka akupunktūras punktiem un organisma enerģētiskiem kanāliem ar gaismas vibrāciju, iespējams izmainīt informatīvo disfunkciju, kas radusies stresa vai slimību ietekmē, un atjaunot cilvēka sākotnējo enerģētisko līdzsvaru. Mūsdienās Aura-Soma sistēmā šādam mērķim ir izstrādāts Gaismas aktivators (beamer Light pen). Ar tā palīdzību Aura‑Soma balansējošo eļļu enerģija, kas satur krāsu, augu un kristālu vibrācijas, tiek raidīta uz cilvēka smalkajiem ķermeņiem, tādejādi tos harmonizējot un sabalansējot.

Šīs procedūras laikā notiek čakru balansēšana ar atbilstošas krāsas enerģiju.

Dabīgo minerālu enerģētiskās ietekmes noteikšana uz cilvēku
Šīs procedūras laikā ar aura kameras palīdzību tiek nolasīts, kā mainās cilvēka čakru enerģētiskais stāvoklis atkarībā no kontakta ar konkrētu minerālu. Šādi ir iespējams objektīvi noteikt, kuri minerāli cilvēkam ir vispiemērotākie noteiktas enerģētiskās ietekmes saņemšanai, čakru harmonizēšanai un kopumā labsajūtas uzlabošanai.
Lai nodrošinātu korektu informācijas nolasīšanu, vienā reizē cilvēkam tiek rekomendēts veikt pārbaudi ne vairāk kā trīs akmeņiem pēc kārtas.

Uz retrīta aprakstu