Ajurvēdiskā masāža

Ajurvēda tulkojumā nozīmē “zinātne par dzīvi”. Sanskritā Ayur – dzīve, Veda – zinātne, zināšanas. Tā ir vairāk nekā 5000 gadu sena vēdisko zināšanu sistēma par to, kā cilvēkam dzīvot saskaņā ar dabu. Ajurvēdas pamatā ir senas zināšanas un filozofiskas atklāsmes par cilvēka veselības un slimības fiziskajiem, mentālajiem un emocionālajiem cēloņiem. Senā ājurvēda māca, ka visas slimības ietekmē gan ķermeni, gan prātu, tādēļ tā ārstē abas sistēmas vienlaikus.

Ajurvēdiskās terapijas mērķis ir tikt galā ne tikai ar slimību simptomiem, bet arī ar slimību cēloņiem, jo atsevišķām negatīvajām emocijām ir saistība ar konkrētiem orgāniem. Visa gūtā pieredze iespiežas ķermeņa muskuļaudu atmiņā. Ajūrvēdas izpratnē par ķermeni pastāv specifiska atsevišķu emociju un muskuļu, un šo muskuļu un konkrētu orgānu saistība. Ādas kārtiņas ir saistītas ar septiņiem audu līmeņiem, tādējādi masāža var ietekmēt visus audus.

Ajurvēdiskā masāža ne vien palīdz uzturēt labā formā ķermeni un atgūt tam veselību, bet arī spēcīgi iedarbojas uz cilvēka enerģētiku, palīdz atbrīvoties no negatīvās enerģētikas, kas ir slimību un veselības problēmu pamatcēlonis. Masiera kustības ir redzamas, bet masāžai ir vēl cita, neredzamā puse – masiera koncentrēti virzītas domas un enerģijas plūsmas.

Sambahana ir vispamatīgākā, visaptverošākā no visām Ajūrvēdas pilna ķermeņa masāžām. Vārds sambahana jeb samvahana tulkojumā no sanskrita nozīmē „turpu šurpu glāstīt – masēt ķermeni ar siltām eļļām” pa vitāli svarīgajām dzīves līnijām (nadi) un punktiem (marma).  Tā veicina enerģijas (prānas) cirkulācijas uzlabošanu un došu (Vata, Pita, Kafa) līdzsvarošanu. Vienlaikus veicot  marmas punktu masāžu, tiek stimulēta asinsrite un limfas plūsma, kas, savukārt, nostiprina nervu sistēmu un imūnsistēmu.

Masāžas seansa laikā vienlaicīgi notiek iedarbība gan uz fizisko ķermeni, gan arī uz citiem cilvēka ķermeņiem: ēterisko, mentālo un emocionālo, tādējādi tiek atjaunoti smalkie cilvēka līmeņi, kas ir pamatā garīgajam nogurumam, kas, savukārt. izraisa fizisko nogurumu un pat saslimšanas. Masāža tiek veikta ar siltām ēteriskajām eļļām. Augstvērtīgās dabīgās un ēteriskās eļļas, ar kurām tiek veikta masāža, pastiprina masāžas efektu. Eļļu ir iespējams pielāgot pacientam, ņemot vērā cilvēka iekšējo enerģiju un problēmas raksturu.

Pēc masāžas seansa cilvēkam ir nomierināts prāts, pilnībā atslābināts ķermenis, vieglums tajā un atjaunoti spēki. Tiek nostabilizēta iekšējā pasaule, novērsti slimību cēloņi un ielikts pamats labai veselībai un kvalitatīvai dzīvei mūsdienu steidzīgajā ikdienā.

Ajurvēdiskās masāžas seanss - Sambahana

Ajurvēdiskā masāža Sambahana ilgst 2,5 stundas un sākas ar enerģētisku ķermeņa attīrīšanu, pacienta sagatavošanu masāžai, pēc tam secīgi turpinās vēdera un krūšu daļas masāža, roku un kāju masāža, pēdu masāža, muguras masāžā, apkakles, kakla, galvas un ausu masāža. Šī masāža novērš nogurumu un garīgo un fizisko sasprindzinājumu, līdzsvaro un harmonizē ķermeni un prātu, piepilda ar enerģiju, nomierina un samazina stresu, izvada sāļus, attīra zarnu traktu, apgādā audus ar skābekli, izvada toksīnus, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, vairo pozitīvas emocijas un domas. Šai masāžai ir dziļi dziedniecisks efekts.

Masāžu nedrīkst veikt, ja nesen ir bijušas kādas galvas, mugurkaula, kakla traumas vai operācijas, ādas infekcijas slimības, epilepsija, asiņošana, nervu sistēmas disfunkcija, menstruāciju laikā un to perioda tuvumā, vēnu varikozā saslimšana, temperatūra, grūtniecība.

Pierakstīties uz Sambahanas ajurvēdiskās masāžas seansu Jūs varat pa tālr. (+371) 29401341

ESIET VESELI!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.