Bērnu attīstības studija

Praktiskā pedagoģija.

- kustības un koordinācijas (acu, rokas) treniņš,- pacietības un gribasspēka treniņš;- kvantitātes maiņas izpratne (tukšs, pilns, tilpuma maiņa);- rokas sagatavošana rakstīšanai;- attīstīt pirkstu veiklību un gatavoties rakstītprasmes apguvei,- telpiska uztvere, ģeometrisko figūru iepazīšana,- darbības virziens no kreisās uz labo, acumēra treniņš.

Uzdevumi minētā mērķa sasniegšanai:

- mācīties pārvietoties telpā;- iemācīties attaisīt un aiztaisīt;- mācīties piedzīvot klusumu;- attīstīt vizuālo dimensiju izšķirtspēju un uztveri;- attīstīt vizuālo spēju izšķirt krāsas.- formu uztveres attīstīšana;- pirkstu sensabilizēšana;- taktilās izšķirtspējas treniņš;- taustes attīstīšana;- modināt bērna akustisko uzmanību;- trenēt trokšņu izšķiršanas spēju un trenēt akustisko atmiņu;- mācīties izšķirt temperatūras,- apgūt temp. saistību ar dažādiem materiāliem.

Vairāk informācijas pie spec.pedagoga - psihologa A.Zaķes, tel. 28240982

Aura-Soma Gaismas aktivators

Jau senos laikos  babilonieši, ķīnieši, ēģiptieši praktizēja terapeitiskās saules vannas. Senie ķiniešu dziednieki saviem pacientiem piesēja dažādu krāsu zīda gabaliņus uz akupunkturas punktiem un noguldīja saulē uz noteiktu laiku.

Mēs uztveram krāsu ne tikai ar redzes palīdzību, bet arī caur ādu, muskuļiem un pat kauliem. Katrai krāsai ir savs gaismas viļņa garums. Iedarbojoties uz cilvēka akupunktūras punktiem un organisma enerģētiskiem kanāliem ar gaismas vibrāciju, iespējams izmainīt informatīvo disfunkciju, kas radusies stresa vai slimību ietekmē, un atjaunot cilvēka sākotnējo enerģētisko līdzsvaru.  

Mūsdienās Aura-Somas sistēmā šādam mērķim ir izstrādāts Gaismas aktivators (beamer Light pen). Ar tā palīdzību balansējošo eļļu enerģija, kas satur krāsu, augu, kristālu vibrācijas, tiek raidīta uz cilvēka smalkajiem ķermeņiem, tādejādi tos harmonizējot un sabalansējot. Gaismas aktivatoru un metodiku darbam ar to Lielbritānijas Krāsu Terapijas Akadēmijā ir izstrādājis medicīnisko zinātņu doktors Roberts Abrahamsons (ASV).   

Bērniem jūtības pakāpe ir augstāka kā pieagušajiem, tādejādi šī metode visefektīvākā ir tieši darbā ar bērniem. Gaismas aktivators var būt labs palīgs dažādās dzīves situācijās, piemēram, kad, uzsākot iet bērnudārzā, bērnam ir grūti iejusties kolektīvā, vai viņam ir nemierīgs miegs, satraukums, bailes vai bērns bieži slimo.

Sesija ar Aura-Soma Gaismas aktivatoru

Pierakstīties uz sesiju Jūs varat pa tālr: (+371) 29401341 Ludmila vai nosūtot pieteikumu...